Norėdami greitai užsisakyti, galite pasinaudoti online užsakymą: bet kokias cheminio valymo ir skalbimo paslaugas su nemokamu pristatymu į namus.

Sausas valymas

Reikia atkurti dėmėtą vestuvinę suknelę? Reikia pašalinti žolių žymes ant vaikų drabužių? Reikia skubiai nusivalyti mėgstamą kostiumą? Nereikėtų savarankiškai bandyti atsikratyti nešvarumų, nes galite sugadinti mėgstamą daiktą. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didelę patirtį, susidoros su bet kokiomis dėmėmis. Sauso valymo, skalbimo „Milli“ darbo kokybė atitinka aukščiausius Europos standartus.
Sausas drabužių valymas leidžia minkštai, greitai ir efektyviai atnaujinti ir atkurti bet kokį daiktą. Geriausių vaistų ir įrangos, šiuolaikinių technologijų naudojimas leidžia kokybiškai sutvarkyti bet kokius drabužių spintos elementus. Kreipdamiesi į „Milli“ specialistus gausite nepriekaištingą rezultatą ir galėsite ilgai dėvėti mėgstamus daiktus!

 

Skalbimas

Drabužiai skalbiami naudojant modernias ir efektyvias priemones. Šiuo atveju metodas pasirenkamas atsižvelgiant į nešvarumo lygį. Klientas gali būti tikras, kad drabužių skalbimas nepakenks gaminiams, o norimas rezultatas bus pasiektas.
Kiekvienam klientui garantuojamas individualus požiūris. Bet kokių drabužių, taip pat antklodžių skalbimas atliekamas atsižvelgiant į jų naudojimo sritį. Taip pat pasirenkamas patogus pristatymas, mokėjimo forma ir mokėjimo dažnis.
Drabužiai skalbiami kuo greičiau – per 24 valandas nuo paėmimo momento. Laikas nepriklauso nuo partijos dydžio, o tai yra neabejotinas pranašumas. Reikėtų pasakyti, kad nuolatiniams klientams drabužius galima skalbti tą pačią dieną.

„Aqua valymas“ technologija yra produktų valymas vandens aplinkoje naudojant skalbimo technologiją, siekiant išvalyti daiktus nuo nešvarumų, grąžinti į eksploatacijos metu prarastas savybes. „Aqua“ valymas išplečia apdorotų daiktų asortimentą: pūkines striukes, vestuvines sukneles, ryškių spalvų odinius ir zomšinius drabužius, užuolaidas, antklodes, automobilių užvalkalus, minkštus žaislus.