Teikiame platų, nuolat augantį paslaugų sąrašą

Mūsų paslaugomis galite naudotis bet kokiu patogiu būdu – pasirinkimas yra jūsų.

Sausas drabužių valymas

Reikia atkurti dėmėtą vestuvinę suknelę? Reikia pašalinti žolių žymes ant vaikų drabužių? Reikia skubiai išvalyti mėgstamą kostiumą? Nereikėtų savarankiškai bandyti atsikratyti nešvarumų, nes galite sugadinti mėgstamą daiktą. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didelę patirtį, susidoros su bet kokiomis dėmėmis. Sauso valymo, skalbimo „Milli“ darbo kokybė atitinka aukščiausius Europos standartus.

Sausas drabužių valymas yra efektyvus būdas išsaugoti jūsų brangius drabužius tvarkingus ir gaivius be vandens naudojimo. Mūsų profesionali komanda naudoja pažangią technologiją, kuri leidžia švelniai, bet efektyviai pašalinti dėmes ir nešvarumus, kartu išsaugant drabužių struktūrą. Sauso valymo paslaugos tinka ir jautrioms medžiagoms, suteikiant ramybę klientams, kurie rūpinasi savo garderobu. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir atgaivinkite savo drabužių kolekciją su mūsų sauso valymo paslaugomis!

Drabužių skalbimas

Drabužiai skalbiami naudojant modernias ir efektyvias priemones. Šiuo atveju metodas pasirenkamas atsižvelgiant į nešvarumo lygį. Klientas gali būti tikras, kad drabužių skalbimas nepakenks gaminiams, o norimas rezultatas bus pasiektas.
Kiekvienam klientui garantuojamas individualus požiūris. Bet kokių drabužių, taip pat antklodžių skalbimas atliekamas atsižvelgiant į jų naudojimo sritį. Taip pat pasirenkamas patogus pristatymas, mokėjimo forma ir mokėjimo dažnis.
Drabužiai skalbiami kuo greičiau – per 24 valandas nuo paėmimo momento. Laikas nepriklauso nuo partijos dydžio, o tai yra neabejotinas pranašumas. Reikėtų paminėti, kad nuolatiniams klientams drabužius galima skalbti tą pačią dieną.

„Aqua valymas“ technologija yra produktų valymas vandens aplinkoje naudojant skalbimo technologiją, siekiant išvalyti daiktus nuo nešvarumų, grąžinti į eksploatacijos metu prarastas savybes. „Aqua“ valymas išplėčia apdorotų daiktų asortimentą: pūkines striukes, vestuvines sukneles, ryškių spalvų odinius ir zomšinius drabužius, užuolaidas, antklodes, automobilių užvalkalus, minkštus žaislus.

Patalynės ir rankšluosčių skalbimas

Patalynės ir rankšluoščių skalbimo paslauga – tai patikimas būdas suteikti jūsų lovoms ir vonios kambariui visišką švarą ir gaivumą. Mūsų profesionali komanda naudoja aukštos kokybės ploviklius, užtikrindama ne tik malonų aromatą, bet ir švarumą iki smulkiausių detalių. Mes atsižvelgiame į skirtingus audinių tipus ir priežiūros rekomendacijas, kad užtikrintume optimalų rezultatą. Pasitikėkite mūsų ekspertais ir atgaivinkite savo interjerą su mūsų išskirtine patalynės ir rankšluosčių skalbimo paslauga.

Kilimų valymas

Pūkų ir plunksnų pagalvių valymo bei impilų keitimo paslauga – tai profesionalus būdas suteikti jūsų miegamajam visišką švarą ir gaivumą. Mūsų aukštos kokybės valymo specialistai naudoja efektyvias technologijas ir ekologiškas medžiagas, siekdami pašalinti nešvarumus, alergenus ir kvapus. Be to, mes siūlome impilų keitimo paslaugą, užtikrindami, kad jūsų pagalvės išliktų patogios ir higieniškos. Pasitikėkite mūsų kompetencija ir leiskite mums suteikti jūsų miegamajam naują gyvybę su mūsų išskirtine pūkų ir plūnksnų pagalvių valymo ir impilų keitimo paslauga.

Pūkų, plunksnų valymas

Pūkų ir plūnksnų pagalvių valymo bei impilų keitimo paslauga – tai profesionalus būdas suteikti jūsų miegamajam visišką švarą ir gaivumą. Mūsų aukštos kokybės valymo specialistai naudoja efektyvias technologijas ir ekologiškas medžiagas, siekdami pašalinti nešvarumus, alergenus ir kvapus. Be to, mes siūlome impilų keitimo paslaugą, užtikrindami, kad jūsų pagalvės išliktų patogios ir higieniškos. Pasitikėkite mūsų kompetencija ir leiskite mums suteikti jūsų miegamajam naują gyvybę su mūsų išskirtine pūkinių ir plūnksnų pagalvių valymo ir impilų keitimo paslauga.

Avalynės valymas ir dažymas

Avalynės valymas ir dažymas – tai aukštos kokybės paslauga, skirta jūsų avalynei suteikti naują gyvybę ir išsaugoti jos išvaizdą. Mūsų profesionali komanda naudoja specializuotas priemones ir technologijas, siekdama švelniai, bet efektyviai pašalinti dėmes, nešvarumus ir atnaujinti spalvų ryškumą. Mes taip pat siūlome galimybę dažyti avalynę, suteikiant jai visiškai naują išvaizdą. Pasitikėkite mūsų ekspertais ir leiskite mums atgaivinti jūsų mėgstamiausią avalynę su mūsų išskirtine avalynės valymo ir dažymo paslauga