Profesionalios paslaugos viešbučiams ir Airbnb
Platus švaros paslaugų pasirinkimas ir išskirtinis dėmesys Jūsų verslui.

Paslaugos viešbučiams ir Airbnb

Švara ir estetika – privaloma kiekvienam viešbučiui ir Airbnb, kurių atstovai nuolat bendrauja su žmonėmis ir turi palaikyti švarą bei reprezentatyvų įspūdį. Švarumo centras „Joglė“ siūlo kasdienį patalynės, chalatų, rankšluosčių skalbimą. Taip pat papildomai siūlome periodinę viešbučio personalo darbo aprangos priežiūrą.

Nepriekaištingai švarai užtikrinti ir Jūsų patogumui dirbame kiekvieną dieną (7 d. per savaitę) bei švenčių dienomis. Paslauga atliekama per 1 darbo dieną.

Iš anksto suderinus Jūsų gaminiai gali būti paimami ir pristatomi sutartu laiku Jūsų nurodytu adresu.

Paslaugos restoranams

Švara, estetika ir reprezentatyvumas – privaloma kiekvienam restoranui, nes čia kiekvieną dieną apsilanko dideli lankytojų srautai. Maitinimo įstaigose švara laikytina vienu aukščiausių prioritetų. Todėl švarumo centras „Joglė“ siūlo kasdienį staltiesių bei servetėlių skalbimą ir nuomą. Taip pat papildomai siūlome periodinę restorano personalo darbo aprangos priežiūrą.

Siekdami užtikrinti nepriekaištingą švarą ir garantuoti Jums aukšto lygio aptarnavimą, dirbame kiekvieną dieną, taip pat ir švenčių dienomis. Jūsų laiko taupymas – vienas mūsų privalumų, tad paslaugas atliksime per vieną darbo dieną.

Jei suderinsime iš anksto, Jūsų gaminiai bus paimti, o vėliau ir pristatyti Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku.

Paslaugos įmonėms

Kiekvienoje įmonėje, nepriklausomai nuo teikiamų paslaugų, švara ir puikus estetinis vaizdas yra vieni esminių prioritetų. Dažnai būtent šie aspektai suponuoja pirminio klientų požiūrio susiformavimą ir daro įtaką tam, kaip įmonė bus pozicionuojama. Todėl švarumo centras „Joglė“ siūlo kasdienį staltiesių, servetėlių, darbo drabužių valymą ir kitas valymo paslaugas.

Siekdami taupyti Jūsų laiką, užtikrinti nepriekaištingą švarą, dirbame 7 dienas per savaitę ir švenčių dienomis. Valymo paslaugas atliksime per 1 darbo dieną.

Galime Jūsų gaminius paimti ir vėliau švarius bei tvarkingus pristatyti Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku. Šią paslaugą reikia suderinti iš anksto.

Kita teikiama paslauga, ypač pamėgta daugelio užsienio įmonių, – naujų tekstilės gaminių sendinimas ir minkštinimas.